Napsali o mně

"Adéla Obermajerová: I teach people how to learn best by themselves"
(Learn Out Live, rozhovor, 19/03/2014)

Mgr. Adéla Obermajerová (Adél, Adeli)

Jsem tutorka angličtiny, učení a paměti. Přistupuji ke klientům jako k samostatným, tvořivým jedincům, kteří opravdu svou jazykovou i osobnostní kompetenci zvýšit chtějí — a proto to dokážou. Tak trochu se znovu stáváme zvídavými dětmi, které objevují nový svět, a přitom se učíme vědomě využívat svůj mozek k organickému učení. Pomáhám jim posunout laťku výše v jejich angličtině i sebevědomí. Chci, aby se věděli, jak se nejlépe sami učit, tak, aby si dovedli učení udělat zábavným, a tedy efektivním.

V současnosti se nejvíce věnuji rozvoji metodiky svých kurzů a připravuji eBook. Mnoho užitečných tipů můžete najít na blogu či ve výukových videích. Nejvíce na mne narazíte fb stránce, takže zvolíte-li odběr, budou vám chodit nové články, inspirativní citáty, vtipy nebo vybraná slovní zásoba.

 Vize, Mise & Styl projektu Lotus English

Vizí, se kterou Lotus English vznikla a kterou naplňuje, je propojit jazykové vzdělávání s celkovým rozvojem osobnosti. Nejvyšší hodnotou a cílem je, nabídnout reálný dlouhodobý užitek — abys mohl(a) zase o něco více roztáhnout v životě svoje křídla. A to nejen díky tomu, že se rozmluvíš anglicky, ale že prohloubíš své umění učit se a pamatovat si. Podporuji svobodu a hravost v učení a nezávislost na korporátních vydavatelství. Mou misí je cílevědomým a citlivým lidem, mezi které možná patříš i ty, poskytovat Tutoring 1 na 1 (jazykový koučink) a kurzy v malých skupinách. V budoucnu má Lotus English za cíl poskytovat lektorům metodické vzdělávání v oblasti koučinku angličtiny, učení a paměti. Styl mé práce je založen na osobní výuce a hodnotách důvěra, opravdovost, tvořivost, hravost, užitek.

Proč si vybrat kurz právě u mě

- Soustředím se na koučink. Angličtinu propojuji se seberozvojem.

- Provedu tě světem síly vlastního záměru a moderních metod výuky. Hlavně pryč od učebnicových sylabů.

- Svou práci miluji. Už 8 let.

- Nejsi pro mě číslo kurzu a já nejsem instituce. Zakládám si na lidskosti, proto i podmínky účasti jsou oboustranně příjemné. Respektuji čas můj i tvůj.

- Nedělám sama ze sebe muzeum. Neustále svůj koncept rozvíjím. Neustále se vzdělávám.

Z mého životopisu...

Jak se zrodila Lotus English
Nejprve jsem vedla v Brně soukromé kurzy s důrazem na komunikační angličtinu pod názvem Jazyk komunikačně. Postupně se vykrystalizovaly ve výuku s úplným vypuštěním učebnic a naopak s důrazem na celkový seberozvoj. V červnu roku 2013 se pak zrodila značka Lotus English.
Co o mně říkají mí studenti?

Masarykova univerzita (2005—2012)
Je mou almou mater. Na filosofické fakultě jsem absolvovala anglistiku a nederlandistiku, v magisterském stupni studijní obor překladatelství a tlumočnictví.

University College Ghent (2009)
Zde jsem studovala aplikovanou lingvistiku a setkala se s belgickými studenty češtiny. To mě tak nadchlo, že jsem poté načas učila i češtinu pro cizince (v Referencích úplně dole najdete i ohlasy mých cizokrajných studentů). Dále mám za sebou studijní i nestudijní pobyty ve Velké Británii a Nizozemsku.

Osobní růst, výživa... aneb co ještě baví Adél
Miluji osobní růst propojený s angličtinou, z něhož vychází můj koncept celostního učení. Nejefektivněji se učíme, když propojíme hlavu, srdce a tělo. Jsou mi blízká témata jako ženské zdraví, tantra, jak si tvořit spokojený život, jak si plnit své sny. Od r. 2012 se věnuji vedení kurzů ženské jógy s tancem a pohybovými meditacemi. Své zkušenosti, poznání a techniky používám a předávám i v kurzech Lotus English. Do břicha zase patří kvalitní výživa - mám dlouholeté osobní zkušenosti s přírodní cestou ke zdraví skrze jednoduchou a žitelnou úpravu jídelníčku, a proto poskytuji alternativní výživové poradenství se zařazením zelených potravin (mladý ječmen a chlorella Green Ways).

Zpět na nabídku kurzů Jsem na stejné vlně, chci kontaktovat Adele

Nejnovější články
Máte zájem o novinky? Lotosový zpravodaj je tu (kdykoli možné odhlásit)

adela3