Články od Lotus English

Jak se liší Tutoring od kurzů Mluvené Aj?

"Jak se liší Tutoring 1 na 1 od skupinových kurzů?" je otázka, kterou mi často lidičky pokládají. A jak to tedy je? :-)

Během Tutoringu ti věnuji svou 100% pozornost a pracujeme spolu nejen na jazyku, ale i rozvoji paměti a celkově osobnostním rozvoji. Cílem je nejenom nastartovat pokrok v AJ a celé další samostudium, ale i větší mluvní sebevědomí. Výsledkem je, že si jakékoli učení přestaneš blokovat a co nejvíce si jej usnadníš. Krok za krokem spolu odkrýváme, co vlastně učení zpomaluje, a co naopak jej rapidně urychlí - cenný osobní poznatek, který se ti bude hodit pro dosahování čehokoli v životě. Sezení probíhají v učebně, ale za teplého počasí i poblíž učebny, klidně na trávě v blízkém parku. Během Tutoringu ti předávám veškeré své znalostní a zkušenostní know-how, a také know-why ;) Je to kurz šitý tobě na míru.

Pro tento kurz už je potřeba, abys měl(a) Aj na (základně) komunikativní úrovni, A2-B1. Toto je předpoklad, aby sis z kurzu mohl(a) odnést maximální užitek.

Při výuce Mluvené Aj ve dvojičce je první rozdíl ten, že pro kurz potřebuješ někoho do dvojičky : ) Dvojičku ale také mohu inzerovat v záložce Kontakt na webu. Je tu větší důraz na praktické mluvní aktivity, není zde naopak tolik prostor pro koučink. Shodneme se na tématických okruzích a začínáme spolu Aj intenzivně procvičovat a rozvíjet právě v těchto okruzích. Výhodou je větší interakce, větší hravost a vzájemná podpora. 

Co o mně řekli mí klienti?

Líbí se mi to. Chci kontaktovat Adél.